Anyway Doors Massenhoven

Contact

Nijverheidsweg 32
2240 Massenhoven
Telefoon
+32 3 475 15 15
Fax
+32 3 475 14 75

Opening hours

Mo: 09u – 12u and 12u30 – 17u30
Tu: 09u – 12u and 12u30 – 17u30
We: 09u – 12u and 12u30 – 17u30
Th: 09u – 12u and 12u30 – 17u30
Fr: 09u – 12u and 12u30 – 17u30
Sa: 09u – 17u continously
Su: closed

Contact persons

Sales:

Annelien Kortleven
annelien@anyway.be

Eveline Voermans
eveline@anyway.be

Sofie Theuwis
sofie@anyway.be

Nienke De Belser
nienke@anyway.be

Lore Van Gorp
lore@anyway.be

Sales & Marketing:

Koen Dries
koen@anyway.be

Assembly planning:

Sabrina Roofthooft
sabrina@anyway.be

After sales service:

service@anyway.be

Sales & production:

Wim Vangheel
wim@anyway.be

 


Company details

General:

H.R.A. 296 823

B.T.W. BE 0450 099 497

REG. 450 099 497 02 2811

Account numbers:

BELFIUS: 06-8908-6302-48

IBAN: BE11 0689 0863 0248

BIC: GKCCBEBB

KBC: 405-2067591-67

IBAN: BE 93 4052 0675 9167

BIC: SWIFT KREDBEBB

In onze Flagship Store nabij Antwerpen kan u een 100-tal deuren en diverse voorbeeldopstellingen van onze dressings en inloopkasten ontdekken. In onze showroom wordt u ontvangen door ervaren interieuradviseurs, die u met plezier doorheen onze mogelijkheden begeleiden. Onze adviseurs volgen uw dossier op vanaf het initiële toonzaalbezoek tot na de montage. U kan bij hen terecht met al uw technische vragen, maar ze kunnen u ook aardig op weg helpen met gericht interieuradvies.

Onze toonzaal is steeds vrij toegankelijk zonder afspraak!

Wij opereren vanuit deze locatie over de ganse Benelux; inclusief opmeting, levering en montage door eigen medewerkers. Mits uw akkoord kunnen we uw aankoop ook kanaliseren via een dichterbij gelegen verdeler. Al onze verdelers kan u terugvinden onder het menu “showrooms”.
  • Anyway Doors Massenhoven
  • Flagship Store Anyway Doors
  • Anyway toonzaal Massenhoven
  • Anyway Doors Massenhoven toonzaal
  • Anyway Doors Massenhoven Inloopkasten
  • Anyway Doors Massenhoven Showroom
  • Anyway Doors Massenhoven maatwerk kasten
  • Anyway Doors Massenhoven pivoterende deuren
  • Anyway Doors Massenhoven trappen Genico
  • Anywaydoors 11

Kalendar