Anyway Doors Massenhoven

Contact

Nijverheidsweg 32
2240 Massenhoven
Telefoon
+32 3 475 15 15
Fax
+32 3 475 14 75

Openingsuren

Ma: 09u – 12u en 12u30 – 17u30
Di: 09u – 12u en 12u30 – 17u30
Wo: 09u – 12u en 12u30 – 17u30
Do: 09u – 12u en 12u30 – 17u30
Vr: 09u – 12u en 12u30 – 17u30
Za: 09u – 17u doorlopend
Zo: gesloten

Contactpersonen

Sales:

Annelien Kortleven
annelien@anyway.be

Nienke de Belser
nienke@anyway.be

Eveline Voermans
eveline@anyway.be

Joke Wouters
joke@anyway.be

Sales & Marketing:

Koen Dries
koen@anyway.be

Planning:

Sabrina Roofthooft
sabrina@anyway.be

Dienst na verkoop:

service@anyway.be

Administratie:

Nele Vandenreyken
administratie@anyway.be

Aankoop & productie:

Wim Vangheel
wim@anyway.be


Bedrijfsgegevens

Algemene bedrijfsgegevens:

H.R.A. 296 823

B.T.W. BE 0450 099 497

REG. 450 099 497 02 2811

Rekeningnummers:

BELFIUS: 06-8908-6302-48

IBAN: BE11 0689 0863 0248

BIC: GKCCBEBB

KBC: 405-2067591-67

IBAN: BE 93 4052 0675 9167

BIC: SWIFT KREDBEBB

 

In de Flagship Store langs de E313 nabij Antwerpen kan u een 100-tal binnendeuren en diverse inloopkasten ontdekken.

U wordt ontvangen door ervaren interieuradviseurs, die u met plezier doorheen alle mogelijkheden begeleiden. Uw dossier wordt van A tot Z door dezelfde contactpersoon opgevolgd; vanaf het initiële toonzaalbezoek tot aan de montage. U kan bij hen terecht met al uw technische vragen, maar ze kunnen u ook aardig op weg helpen met gericht interieuradvies.

Onze toonzaal is steeds vrij toegankelijk zonder afspraak!

Om uw offerte accuraat te kunnen opmaken, is het geadviseerd om bouwplannen, een situatieschets of foto's mee te brengen alsook rudimentaire afmetingen van de deuropeningen.

Wij opereren vanuit deze locatie over de ganse BENELUX; inclusief opmeten, leveren en montage door eigen medewerkers. Mits uw akkoord kunnen we uw aankoop ook kanaliseren via een lokale verdeler, indien beschikbaar. Alle lokale ANYWAYdoors verdelers kan u terugvinden onder het menu-item “Contact & showrooms”.


  • Anyway Doors flagship store Massenhoven
  • Anyway Doors showroom Massenhoven
  • Anyway Doors toonzaal Massenhoven
  • Anyway Doors Massenhoven
  • Anyway Doors salle d-expo Massenhoven
  • AnywayDoors toonzaal
  • Anyway Doors flagship store
  • Anywaydoors Massenhoven
  • Anywaydoors flagship store Massenhoven
  • ANYWAYdoors showroom
  • Anyway Doors showroom Massenhoven

Kalendar