Anyway Doors Massenhoven

Contact

Nijverheidsweg 32
2240 Massenhoven
Telefoon
+32 3 475 15 15
Fax
+32 3 475 14 75

Openingsuren

!! ENKEL OP AFSPRAAK !!

Ma: 09u – 12u en 12u30 – 17u30
Di: 09u – 12u en 12u30 – 17u30
Wo: 09u – 12u en 12u30 – 17u30
Do: 09u – 12u en 12u30 – 17u30
Vr: 09u – 12u en 12u30 – 17u30
Za: 09u – 17u doorlopend
Zo: gesloten

Contactpersonen

Sales:

Annelien Kortleven
annelien@anyway.be

Eveline Voermans
eveline@anyway.be

Joke Wouters
joke@anyway.be

Jasmin Van Jole
Jasmin@anyway.be 

Sales & Marketing:

Koen Dries
koen@anyway.be

Planning:

Sabrina Roofthooft
sabrina@anyway.be

Dienst na verkoop:

service@anyway.be

Administratie:

Nele Vandenreyken
Nele@anyway.be

Aankoop & productie:

Wim Vangheel
wim@anyway.be


Bedrijfsgegevens

Algemene bedrijfsgegevens:

H.R.A. 296 823

B.T.W. BE 0450 099 497

REG. 450 099 497 02 2811

Rekeningnummers:

BELFIUS: 06-8908-6302-48

IBAN: BE11 0689 0863 0248

BIC: GKCCBEBB

KBC: 405-2067591-67

IBAN: BE 93 4052 0675 9167

BIC: SWIFT KREDBEBB

De Flagship Store is gelegen langs de E313 nabij Antwerpen. In de 1000 m² grootte expositie ruimte kan u een 100-tal binnendeuren en diverse inloopkasten ontdekken.

!! DE FLAGSHIP STORE IS ENKEL TE BEZOEKEN OP AFSPRAAK !!

U wordt ontvangen door ervaren interieuradviseurs, die u met plezier doorheen alle mogelijkheden begeleiden. Uw dossier wordt van A tot Z door onze medewerkers opgevolgd; vanaf het initiële toonzaal bezoek tot aan de montage.

Om uw offerte accuraat op te kunnen maken, is het essentieel om afmetingen van de gewenste deuren mee te brengen, alsook foto's, bouwplannen of een situatieschets zodat onze medewerkers zich optimaal kunnen inleven in uw situatie.

ANYWAYdoors is actief over de ganse BENELUX; zowel rechtstreeks met eigen medewerkers (inmeten en montage), als via lokale verdelers!

Wenst u deuren aan te kopen via een lokale verdeler, dan kan u deze terugvinden onder "contact & showrooms". Regio afhankelijk zullen ook onze adviseurs uw dossier toevertrouwen aan een lokale verdeler mits uw goedkeuring omwille van praktische redenen m.b.t. inmeten, montage en dienst na verkoop.


  • Anyway Doors flagship store Massenhoven
  • Anyway Doors showroom Massenhoven
  • Anyway Doors toonzaal Massenhoven
  • Anyway Doors Massenhoven
  • Anyway Doors salle d-expo Massenhoven
  • AnywayDoors toonzaal
  • Anyway Doors flagship store
  • Anywaydoors Massenhoven
  • Dress Wall presentatie in de flagship store Massenhoven
  • Anywaydoors flagship store Massenhoven
  • ANYWAYdoors showroom
  • Anyway Doors showroom Massenhoven

Kalendar